მახასიათებლები
ზოგადი ინფორმაცია
| ბრენდი | TCL |
| მოდელი/PN | TAC-18CHSD/XA82 |
| ტიპი | სპლიტ სისტემა |
| ეკრანი | დიახ |
| რეკომენდირებული ფართი (დაახლოებით) | 50 – 60 m² |
კონდიციონერის პარამეტრები
| გაგრილების სიმძლავრე (BTU) | 18000 |
| გათბობის სიმძლავრე (BTU) | 18000 |
| შიდა ბლოკის მაქსიმალური ხმაურის დონე | 48 |
| გაგრილების სიმძლავრე (W) | 2140 |
| გარე ხმაურის მაქსიმალური დონე | 57 |
| გათბობის სიმძლავრე (W) | 2130 |
| სამუშაო ტემპერატურის დიაპაზონი | -7/+43 C° |
რეჟიმი
| გაგრილება | დიახ |
| გათბობა | დიახ |
| ძილის ფუნქცია | დიახ |
| სწრაფი გაგრილება | დიახ |
ზომები
| გარე ერთეული | 54.9 x 79.5× 30.5 cm |
| შიდა ბლოკი | 29.4 x 91 x 20.6 cm |
წონა
| შიდა ბლოკი | 10 |
| გარე ერთეული | 30 kg |
დისტანციური მართვა
| დისტანციური მართვა | დიახ |
ენერგომოხმარება
| გაგრილების ენერგიის მოხმარება | 1645W |
| გათბობისას ენერგიის მოხმარება | 1640W |
კომპრესორი
| გამაგრილებელი | R32 |
| კომპრესორის ტიპი | On-Off |
მილი
| მილის სიგრძე (მაქს.) | 15 მ |

ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
MULLER
BOSCH
მაცივრები
SAMSUNG
BOSCH
AKAI
HYUNDAI
MULLER2
სარეცხის მანქანა
BOSCH
LG
MULLER
AKAI
საშრობი
BOSCH
HYUNDAI
წვენსაწური
უთო
DSP
ელექტრო ღუმელი
მტვერსასრუტი
BOSCH
HYUNDAI
AKAI
რობოტ-მტვერსასრუტი
მიკროტალღური ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
ხორცის მანქანა
BOSCH
HYUNDAI
კონდიციონერები
გამწოვი
DELONGHI
BOSCH
ჩასაშენებელი ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
AKAI
UDTV
HYUNDAI
BBS
AIWA
SAMSUNG
LG
HYUNDAI
WAGNER
AKAI
MULLER
AKAI
HYUNDAI
აეროგრილი
გაზქურა
გამათბობელი
კონდიციონერები
მაცივარი
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა

კონდიციონერები
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
მაცივარი

მობილურები