Features
ზოგადი ინფორმაცია
| პროგრამების რაოდენობა | 7 |
| Brand | Electrolux |
| მოდელი/PN | EAF12B |
| Type | აეროგრილი |
| კონტროლის ტიპი | ელექტრო / სენსორი(Touch) |
| ეკრანი | დიახ |
| სამუშაო ტემპერატურა | 80 °C – 200 °C |
| ტემპერატურის კონტროლი | დიახ |
| ტაიმერი | დიახ |
პარამეტრები
| მოხალვა | დიახ |
| გაცხელება | დიახ |
| გაცხელების ინდიკატორი | დიახ |
| ცხობა | დიახ |
| შეწვა | დიახ |
სიმძლავრე
| ვოლტაჟი | 220 – 240 V |
| სიმძლავრე | 1800 W |
| ენერგიის წყარო | ქსელი |
ტევადობა/მოცულობა
| ჯამური მოცულობა | 12 L |
მასალა
| კორპუსის მასალა | მეტალი/პლასტმასი |
ზომები
| ელექტროსადენის სიგრძე | 0.8 მ |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე) | 40.9 x 37.6 x 32.3 სმ |
Color
| Color | შავი |

ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
MULLER
BOSCH
მაცივრები
SAMSUNG
BOSCH
AKAI
HYUNDAI
MULLER2
სარეცხის მანქანა
BOSCH
LG
MULLER
AKAI
საშრობი
BOSCH
HYUNDAI
წვენსაწური
უთო
DSP
ელექტრო ღუმელი
მტვერსასრუტი
BOSCH
HYUNDAI
AKAI
რობოტ-მტვერსასრუტი
მიკროტალღური ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
ხორცის მანქანა
BOSCH
HYUNDAI
კონდიციონერები
გამწოვი
DELONGHI
BOSCH
ჩასაშენებელი ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
AKAI
UDTV
HYUNDAI
BBS
AIWA
SAMSUNG
LG
HYUNDAI
WAGNER
AKAI
MULLER
AKAI
HYUNDAI
აეროგრილი
გაზქურა
გამათბობელი
კონდიციონერები
Refrigerator
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა

კონდიციონერები
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
Refrigerator

Mobile phones