Features
ზოგადი ინფორმაცია
| Brand | Electrolux |
| მოდელი/PN | ESM48310SW |
| კონსტრუქციის ტიპი | ცალკე მდგომი |
| კონტროლის ტიპი | ელექტრონული |
| ძრავის ტიპი | ინვერტორული |
პარამეტრები
| ავტომატური გამორთვა | დიახ |
| ტემპერატურის დონეები | 4 |
| დაყოვნების დრო | 1 – 24 სთ |
| წყალშემაკავებელი | დიახ |
| ანტიბაქტერიული | დიახ |
სიმძლავრე
| შემავალი დენის ძაბვა | 220-240 V |
ზომები
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე) | 85 x 59.8 x 62.2 cm |
| ჩასაშენებელი ზომები | 820/850 x 600 x 570 mm |
Color
| Color | თეთრი |
ჭურჭლის სარეცხი მანქანის მახასიათებლები
| განთავსების პარამეტრები | 14 Sets |
| ჭურჭლის სარეცხი მანქნის სიმძლავრე | 1950 W |
| ენერგო-ეფექტურობის კლასი | D |
| გაშრობის სისტემა | AirDry Technology |
| მარილის დამატების შუქის ინდიკატორი | დიახ |
| გავლების დამატების შუქის ინდიკატორი | დიახ |
მანქანის მახასიათებლები
| რეცხვის კლასი | A |
რეცხვის პროგრამები და რეჟიმები
| წინასწარ გავლება | დიახ |
| ინტენსიური პროგრამა | დიახ |
| ეკო პროგრამა | დიახ |
| პროგრამების რაოდენობა | 8 |
| ექსტრა ჰიგიენა | დიახ |
წარმადობა
| რეცხვის დრო | 160 წთ |

ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
MULLER
BOSCH
მაცივრები
SAMSUNG
BOSCH
AKAI
HYUNDAI
MULLER2
სარეცხის მანქანა
BOSCH
LG
MULLER
AKAI
საშრობი
BOSCH
HYUNDAI
წვენსაწური
უთო
DSP
ელექტრო ღუმელი
მტვერსასრუტი
BOSCH
HYUNDAI
AKAI
რობოტ-მტვერსასრუტი
მიკროტალღური ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
ხორცის მანქანა
BOSCH
HYUNDAI
კონდიციონერები
გამწოვი
DELONGHI
BOSCH
ჩასაშენებელი ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
AKAI
UDTV
HYUNDAI
BBS
AIWA
SAMSUNG
LG
HYUNDAI
WAGNER
AKAI
MULLER
AKAI
HYUNDAI
აეროგრილი
გაზქურა
გამათბობელი
კონდიციონერები
Refrigerator
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა

კონდიციონერები
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
Refrigerator

Mobile phones