Features
ზოგადი ინფორმაცია
| Brand | Samsung |
| მოდელი/PN | DW60M5052FW/TR |
| კონსტრუქციის ტიპი | ცალკე მდგომი |
| ეკრანი | დიახ |
| კონტროლის ტიპი | ელექტრო / ღილაკები |
პარამეტრები
| წყალშემაკავებელი | დიახ |
სიმძლავრე
| ენერგო-ეფექტურობის კლასი | A+ |
| ენერგიის მოხმარება ერთ წლის განმავლობაში | 295 კვტ·სთ |
ზომები
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე) | 84.5 x 59.8 x 60 cm |
weight
| weight | 46.5 kg |
Color
| Color | თეთრი |
ჭურჭლის სარეცხი მანქანის მახასიათებლები
| განთავსების პარამეტრები | 13 Sets |
| ჭურჭლის სარეცხი მანქნის სიმძლავრე | 1800 W |
| გაშრობის სისტემა | Fast Drying |
| ჭურჭლის სარეცხ მანქანაში გარეცხვადი ფილტრი | დიახ |
| მოსახსნელი სამაგიდო აქსესუარების კალათი | დიახ |
| მარილის დამატების შუქის ინდიკატორი | დიახ |
| გავლების დამატების შუქის ინდიკატორი | დიახ |
რეცხვის პროგრამები და რეჟიმები
| პროგრამების რაოდენობა | 5 |
| ნახევრად ჩატვირთვა | დიახ |
| ინტენსიური რეჟიმი | დიახ |
| სწრაფი რეცხვა | დიახ |
| ექსტრა ჰიგიენა | დიახ |
| სტერილიზაცია | დიახ |
წარმადობა
| წყლის მოხმარება ერთი ციკლისას | 12 L |
| ხმაურის დონე რეცხვა (დაახლოებით) | 48 |
| ენერგიის დაზოგვა | დიახ |

ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
MULLER
BOSCH
მაცივრები
SAMSUNG
BOSCH
AKAI
HYUNDAI
MULLER2
სარეცხის მანქანა
BOSCH
LG
MULLER
AKAI
საშრობი
BOSCH
HYUNDAI
წვენსაწური
უთო
DSP
ელექტრო ღუმელი
მტვერსასრუტი
BOSCH
HYUNDAI
AKAI
რობოტ-მტვერსასრუტი
მიკროტალღური ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
ხორცის მანქანა
BOSCH
HYUNDAI
კონდიციონერები
გამწოვი
DELONGHI
BOSCH
ჩასაშენებელი ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
AKAI
UDTV
HYUNDAI
BBS
AIWA
SAMSUNG
LG
HYUNDAI
WAGNER
AKAI
MULLER
AKAI
HYUNDAI
აეროგრილი
გაზქურა
გამათბობელი
კონდიციონერები
Refrigerator
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა

კონდიციონერები
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
Refrigerator

Mobile phones