Features
ზოგადი ინფორმაცია
| Brand | LG |
| მოდელი/PN | GC-GR-B509FMFW.APYQMER |
| Type | კომბინირებული მაცივარი-საყინულე |
| სიხშირე | 50Hz – 60Hz |
| კონსტრუქციის ტიპი | ცალკე მდგომი |
| ეკრანი | დიახ |
| კონტროლის ტიპი | სენსორული |
| ტაიმერი | დიახ |
| სიმძლავრე | 220-240 V |
მაცივრის მახასიათებლები
| ენერგო-ეფექტურობის კოეფიციენტი | A+ |
| კლიმატის კლასი | ST/T |
| კამერების რაოდენობა | 2 |
| კარების რაოდენობა | 2 |
| თაროს რაოდენობა | 2 |
| თაროების მასალა | მინა |
| კარის სათავსო | 3 |
| ბოსტნეულის კალათების რაოდენობა | 1 |
| მაცივრის ხმაურის დონე | 41 dB |
| შიდა ნათება | დიახ |
| WiFi | დიახ |
საყინულის მახასიათებლები
| სწრაფი ყინვა | დიახ |
| საყინულის მდებარეობა | ქვედა |
| უჯრის რაოდენობა | 3 |
| მშრალი ყინვა | დიახ |
| სიცივის ავტომატური შენარჩუნების დრო (საათი) | 15 |
| გაყინვის სიმძლავრე დღეში | 15 კგ |
| ავტომატური გალღვობა | დიახ |
ტევადობა/მოცულობა
| ჯამური მოცულობა | 446 L |
| სამაცივრე განყოფილების ნეტტო მოცულობა | 324 L |
| საყინულის სათავსოს ტევადობა | 122 L |
ზომები
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე) | 203 x 59.5 x 67.6 cm |
weight
| weight | 96 კგ |
Color
| Color | ვერცხლისფერი |
გამაგრილებელი მოწყობილობის მახასიათებლები
მულტი ნაკადი |
დიახ |

ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
MULLER
BOSCH
მაცივრები
SAMSUNG
BOSCH
AKAI
HYUNDAI
MULLER2
სარეცხის მანქანა
BOSCH
LG
MULLER
AKAI
საშრობი
BOSCH
HYUNDAI
წვენსაწური
უთო
DSP
ელექტრო ღუმელი
მტვერსასრუტი
BOSCH
HYUNDAI
AKAI
რობოტ-მტვერსასრუტი
მიკროტალღური ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
ხორცის მანქანა
BOSCH
HYUNDAI
კონდიციონერები
გამწოვი
DELONGHI
BOSCH
ჩასაშენებელი ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
AKAI
UDTV
HYUNDAI
BBS
AIWA
SAMSUNG
LG
HYUNDAI
WAGNER
AKAI
MULLER
AKAI
HYUNDAI
აეროგრილი
გაზქურა
გამათბობელი
კონდიციონერები
Refrigerator
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა

კონდიციონერები
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
Refrigerator

Mobile phones