Features
ზოგადი ინფორმაცია
| პროგრამების რაოდენობა | 15 |
| Brand | Braun |
| მოდელი/PN | HF5050IBK |
| Type | აეროგრილი |
| კონტროლის ტიპი | მექანიკური |
| ტემპერატურის კონტროლი | დიახ |
პარამეტრები
| ავტომატური გამორთვა | დიახ |
| ტემპერატურის დიაპაზონი | 80 – 220°C |
| მოცურების საწინააღმდეგო ფეხები | დიახ |
სიმძლავრე
| ვოლტაჟი | 200-240 V |
| სიმძლავრე | 2000 W |
| ენერგიის წყარო | ქსელი |
ტევადობა/მოცულობა
| ჯამური მოცულობა | 6 L |
ზომები
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე) | N/A |
weight
| weight | N/A |
Color
| Color | შავი |
პროგრამები
| ცხობა | დიახ |
| შეწვა | დიახ |
| სწრაფი მომზადება | დიახ |
წამზომი
| ტაიმერი | დიახ |

ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
MULLER
BOSCH
მაცივრები
SAMSUNG
BOSCH
AKAI
HYUNDAI
MULLER2
სარეცხის მანქანა
BOSCH
LG
MULLER
AKAI
საშრობი
BOSCH
HYUNDAI
წვენსაწური
უთო
DSP
ელექტრო ღუმელი
მტვერსასრუტი
BOSCH
HYUNDAI
AKAI
რობოტ-მტვერსასრუტი
მიკროტალღური ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
ხორცის მანქანა
BOSCH
HYUNDAI
კონდიციონერები
გამწოვი
DELONGHI
BOSCH
ჩასაშენებელი ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
AKAI
UDTV
HYUNDAI
BBS
AIWA
SAMSUNG
LG
HYUNDAI
WAGNER
AKAI
MULLER
AKAI
HYUNDAI
აეროგრილი
გაზქურა
გამათბობელი
კონდიციონერები
Refrigerator
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა

კონდიციონერები
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
Refrigerator

Mobile phones