Features
ზოგადი ინფორმაცია
| Brand | Panasonic |
| მოდელი/PN | CS-HZ35XKE |
| Type | სპლიტ სისტემა |
| რეკომენდირებული ფართი (დაახლოებით) | 35 – 40 m² |
კონდიციონერის პარამეტრები
| გაგრილების სიმძლავრე (BTU) | 12000 |
| გათბობის სიმძლავრე (BTU) | 12000 |
| შიდა ბლოკის მაქსიმალური ხმაურის დონე | 45 |
| გარე ხმაურის მაქსიმალური დონე | 65 |
| Nanoe X ტექნოლოგია | დიახ |
სიმძლავრე
| ენერგო-ეფექტურობის კლასი | A+++ |
რეჟიმი
| გაგრილება | დიახ |
| გათბობა | დიახ |
| ვენტილატორის რეჟიმი | დიახ |
| ვენტილაცია | დიახ |
| ავტომატური | დიახ |
| თვით-დიაგნოსტირება | დიახ |
| ტურბო რეჟიმი | დიახ |
| ღამის რეჟიმი | დიახ |
| ეკო რეჟიმი | დიახ |
ზომები
| გარე ერთეული | 62.2 x 82.4 x 29.9 cm |
| შიდა ბლოკი | 29.5 x 87 x 22.9 cm |
weight
| შიდა ბლოკი | 11 |
| გარე ერთეული | 34 kg |
Color
| Color | თეთრი |
დისტანციური მართვა
| დისტანციური მართვა | დიახ |
კომპრესორი
| გამაგრილებელი | R32 |
| კომპრესორის ტიპი | ინვერტორული |

ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
MULLER
BOSCH
მაცივრები
SAMSUNG
BOSCH
AKAI
HYUNDAI
MULLER2
სარეცხის მანქანა
BOSCH
LG
MULLER
AKAI
საშრობი
BOSCH
HYUNDAI
წვენსაწური
უთო
DSP
ელექტრო ღუმელი
მტვერსასრუტი
BOSCH
HYUNDAI
AKAI
რობოტ-მტვერსასრუტი
მიკროტალღური ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
ხორცის მანქანა
BOSCH
HYUNDAI
კონდიციონერები
გამწოვი
DELONGHI
BOSCH
ჩასაშენებელი ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
AKAI
UDTV
HYUNDAI
BBS
AIWA
SAMSUNG
LG
HYUNDAI
WAGNER
AKAI
MULLER
AKAI
HYUNDAI
აეროგრილი
გაზქურა
გამათბობელი
კონდიციონერები
Refrigerator
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა

კონდიციონერები
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
Refrigerator





Mobile phones