Features
ზოგადი ინფორმაცია
| Brand | Samsung |
| მოდელი/PN | AR50F18C1DHNER |
| Type | სპლიტ სისტემა |
| ეკრანი | დიახ |
| რეკომენდირებული ფართი (დაახლოებით) | 50 – 60 m² |
კონდიციონერის პარამეტრები
| გაგრილების სიმძლავრე (BTU) | 18000 |
| გათბობის სიმძლავრე (BTU) | 21600 |
| შიდა ბლოკის მაქსიმალური ხმაურის დონე | 60 dB |
| გაგრილების სიმძლავრე (W) | 5400 |
| გარე ხმაურის მაქსიმალური დონე | 65 dB |
| გათბობის სიმძლავრე (W) | 4212 |
| ჩაშენებული WiFi | დიახ |
| სამუშაო ტემპერატურის დიაპაზონი | -10~46 ℃ |
რეჟიმი
| გაგრილება | დიახ |
| გათბობა | დიახ |
| ვენტილატორის რეჟიმი | დიახ |
| ჰაერის ნაკადის მიმართულების კონტროლი | დიახ |
| ავტომატური | დიახ |
| ძილის ფუნქცია | დიახ |
| ჰაერის დრენირება | დიახ |
| ავტომატური გადატვირთვა | დიახ |
| სწრაფი გაგრილება | დიახ |
| ეკო რეჟიმი | დიახ |
ზომები
| გარე ერთეული | 880 x 638 x 310 mm |
| შიდა ბლოკი | 1055 x 299 x 215 mm |
weight
| შიდა ბლოკი | 11.6 |
| გარე ერთეული | 29.7 kg |
Color
| Color | თეთრი |
დისტანციური მართვა
| დისტანციური მართვა | დიახ |
ენერგო-ეფექტურობა
| ენერგო-ეფექტურობის კლასი | A |
ენერგომოხმარება
| გაგრილების ენერგიის მოხმარება | 1470W |
| გათბობისას ენერგიის მოხმარება | 1750W |
კომპრესორი
| გამაგრილებელი | R32 |
| კომპრესორის ტიპი | ინვერტორული |
მილი
| მილის სიგრძე (მაქს.) | 30 m (არ მოყვება კომპლექტში) |
| მილის სიმაღლე (მაქს.) | 15 m (არ მოყვება კომპლექტში) |

ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
MULLER
BOSCH
მაცივრები
SAMSUNG
BOSCH
AKAI
HYUNDAI
MULLER2
სარეცხის მანქანა
BOSCH
LG
MULLER
AKAI
საშრობი
BOSCH
HYUNDAI
წვენსაწური
უთო
DSP
ელექტრო ღუმელი
მტვერსასრუტი
BOSCH
HYUNDAI
AKAI
რობოტ-მტვერსასრუტი
მიკროტალღური ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
ხორცის მანქანა
BOSCH
HYUNDAI
კონდიციონერები
გამწოვი
DELONGHI
BOSCH
ჩასაშენებელი ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
AKAI
UDTV
HYUNDAI
BBS
AIWA
SAMSUNG
LG
HYUNDAI
WAGNER
AKAI
MULLER
AKAI
HYUNDAI
აეროგრილი
გაზქურა
გამათბობელი
კონდიციონერები
Refrigerator
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა

კონდიციონერები
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
Refrigerator

Mobile phones