მახასიათებლები
ზოგადი ინფორმაცია
| ბრენდი | Karma |
| მოდელი/PN | BETA 5 |
| რეკომენდებული სივრცე (დაახლოებით) | 55 – 70 m² |
| ინსტალაციის ტიპი | Wall |
სიმძლავრე
| სიმძლავრე | 4.7 KW |
| ბუნებრივი აირის მოხმარება | 0,59 მ³ / სთ |
| თხევადი გაზის მოხმარება | 0.38 kg / h |
ზომები
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე) | 600 x 808 x 215 mm |
| გარე მილის დიამეტრი | 122 mm |
| გარე მილის სიგრძე | 688 mm |
| შიდა მილის დიამეტრი | 70 მმ |
| შიდა მილის სიგრძე | 760 mm |
წონა
| წონა | 30 |
ფერი
| ფერი | ვერცხლისფერი / შავი |
გაზის გამათბობლის მახასიათებლები
გაზის ტიპი |
ბუნებრივი აირი / თხევადი აირი |

ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
MULLER
BOSCH
მაცივრები
SAMSUNG
BOSCH
AKAI
HYUNDAI
MULLER2
სარეცხის მანქანა
BOSCH
LG
MULLER
AKAI
საშრობი
BOSCH
HYUNDAI
წვენსაწური
უთო
DSP
ელექტრო ღუმელი
მტვერსასრუტი
BOSCH
HYUNDAI
AKAI
რობოტ-მტვერსასრუტი
მიკროტალღური ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
ხორცის მანქანა
BOSCH
HYUNDAI
კონდიციონერები
გამწოვი
DELONGHI
BOSCH
ჩასაშენებელი ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
AKAI
UDTV
HYUNDAI
BBS
AIWA
SAMSUNG
LG
HYUNDAI
WAGNER
AKAI
MULLER
AKAI
HYUNDAI
აეროგრილი
გაზქურა
გამათბობელი
კონდიციონერები
მაცივარი
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა

კონდიციონერები
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
მაცივარი

მობილურები