მახასიათებლები
ზოგადი ინფორმაცია
| ბრენდი | Samsung |
| მოდელი/PN | RB29FERNDSA/WR |
| ტიპი | კომბინირებული მაცივარი-საყინულე |
| კონსტრუქციის ტიპი | ცალკე მდგომი |
| ეკრანი | დიახ |
| ძრავის ტიპი | ინვერტორული |
მაცივრის მახასიათებლები
| ენერგო-ეფექტურობის კოეფიციენტი | A+ |
| კლიმატის კლასი | SN-N-ST |
| თაროს რაოდენობა | 3 |
| თაროების მასალა | ნაწრთობი მინა |
| კარის სათავსო | 4 |
| კვერცხის კონტეინერი | დიახ |
| მაცივრის ხმაურის დონე | 39 dB |
| შიდა ნათება | დიახ |
| ღვინის ბოთლის ჩასადები | დიახ |
| ფრეშ ზონა | დიახ |
| ხმოვანი სიგნალი | დიახ |
საყინულის მახასიათებლები
| გაგრილების სისტემა | მთელი გაგრილება |
| ყინულის კუბების ფორმა | დიახ |
| საყინულის მდებარეობა | ქვედა |
| უჯრის რაოდენობა | 3 |
| მშრალი ყინვა | დიახ |
| გაყინვის სიმძლავრე დღეში | 12 kg |
სიმძლავრე
| ვოლტაჟი | 220-240 V |
ტევადობა/მოცულობა
| ჯამური მოცულობა | 290 L |
| სამაცივრე განყოფილების ნეტტო მოცულობა | 192 L |
| საყინულის სათავსოს ტევადობა | 98 L |
ზომები
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე) | 178 x 59.5 x 66.8 cm |
წონა
| წონა | 60 კგ |
ფერი
| ფერი | ვერცხლისფერი |
სენსორი
კარის სიგნალი |
დიახ |

ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
MULLER
BOSCH
მაცივრები
SAMSUNG
BOSCH
AKAI
HYUNDAI
MULLER2
AKAI
სარეცხის მანქანა
BOSCH
LG
MULLER
AKAI
საშრობი
BOSCH
HYUNDAI
წვენსაწური
უთო
DSP
ელექტრო ღუმელი
ეპილატორები
მტვერსასრუტი
BOSCH
HYUNDAI
AKAI
რობოტ-მტვერსასრუტი
მიკროტალღური ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
ხორცის მანქანა
BOSCH
HYUNDAI
კონდიციონერები
მზის ენერგიის სისტემა
გამწოვი
DELONGHI
BOSCH
ჩასაშენებელი ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
AKAI
UDTV
HYUNDAI
BBS
AIWA
SAMSUNG
LG
HYUNDAI
WAGNER
AKAI
MULLER
AKAI
HYUNDAI
აეროგრილი
გაზქურა
გამათბობელი
კონდიციონერები
მაცივარი
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
სილამაზე და ჯანმრთელობა

კონდიციონერები
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
მაცივარი

მობილურები