მახასიათებლები
ზოგადი ინფორმაცია
| ბრენდი | Samsung |
| ბრენდი | Samsung |
| მოდელი/PN | RB50DG602ES9WR |
| მოდელი/PN | RB50DG602ES9WR |
| ტიპი | კომბინირებული მაცივარი-საყინულე |
| კონსტრუქციის ტიპი | ცალკე მდგომი |
| კონსტრუქციის ტიპი | ცალკე მდგომი |
| ძრავის ტიპი | ინვერტორული |
| ძრავის ტიპი | ინვერტორული |
მაცივრის მახასიათებლები
| ფრეონის ტიპი | R-600a |
| ფრეონის ტიპი | R-600a |
| ენერგო-ეფექტურობის კოეფიციენტი | A++ |
| ენერგო-ეფექტურობის კოეფიციენტი | A++ |
| კლიმატის კლასი | SN, N, ST, T |
| კლიმატის კლასი | SN, N, ST, T |
| მრავალი გაგრილების სიტემა | დიახ |
| მრავალი გაგრილების სიტემა | დიახ |
| კამერების რაოდენობა | 2 |
| კამერების რაოდენობა | 2 |
| კარების რაოდენობა | 2 |
| კარების რაოდენობა | 2 |
| თაროს რაოდენობა | 3 |
| თაროს რაოდენობა | 3 |
| თაროების მასალა | მინა |
| თაროების მასალა | მინა |
| კარის სათავსო | 5 |
| კარის სათავსო | 5 |
| ბოსტნეულის კალათების რაოდენობა | 1 |
| ბოსტნეულის კალათების რაოდენობა | 1 |
| მაცივრის ხმაურის დონე | 35 dB |
| მაცივრის ხმაურის დონე | 35 dB |
| WiFi | დიახ |
| WiFi | დიახ |
საყინულის მახასიათებლები
| ყინულის ლღვობის სისტემა | ავტომატური |
| ყინულის ლღვობის სისტემა | ავტომატური |
| საყინულის მდებარეობა | ქვედა |
| უჯრის რაოდენობა | 2 |
| საყინულის თაროს რაოდენობა | 1 |
| საყინულის მდებარეობა | ქვედა |
| უჯრის რაოდენობა | 2 |
| საყინულის თაროს რაოდენობა | 1 |
| მშრალი ყინვა | დიახ |
| მშრალი ყინვა | დიახ |
| სიცივის ავტომატური შენარჩუნების დრო (საათი) | 12 |
| სიცივის ავტომატური შენარჩუნების დრო (საათი) | 12 |
| ხმოვანი სიგნალი | დიახ |
| ხმოვანი სიგნალი | დიახ |
ტევადობა/მოცულობა
| ჯამური მოცულობა | 508 L |
| ჯამური მოცულობა | 508 L |
| სამაცივრე განყოფილების ნეტტო მოცულობა | 340 L |
| სამაცივრე განყოფილების ნეტტო მოცულობა | 340 L |
| საყინულის სათავსოს ტევადობა | 168 L |
| საყინულის სათავსოს ტევადობა | 168 L |
რეჟიმი
| ეკო რეჟიმი | დიახ |
| ეკო რეჟიმი | დიახ |
ზომები
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე) | 192 x 75.9 x 71.1 cm |
| ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე) | 192 x 75.9 x 71.1 cm |
წონა
| წონა | 87 კგ |
| წონა | 87 კგ |
ფერი
ფერი |
ნაცრისფერი |
ფერი |
ნაცრისფერი |

ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
MULLER
BOSCH
მაცივრები
SAMSUNG
BOSCH
AKAI
HYUNDAI
MULLER2
AKAI
სარეცხის მანქანა
BOSCH
LG
MULLER
AKAI
საშრობი
BOSCH
HYUNDAI
წვენსაწური
უთო
DSP
ელექტრო ღუმელი
ეპილატორები
მტვერსასრუტი
BOSCH
HYUNDAI
AKAI
რობოტ-მტვერსასრუტი
მიკროტალღური ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
ხორცის მანქანა
BOSCH
HYUNDAI
კონდიციონერები
მზის ენერგიის სისტემა
გამწოვი
DELONGHI
BOSCH
ჩასაშენებელი ღუმელი
AKAI
HYUNDAI
AKAI
UDTV
HYUNDAI
BBS
AIWA
SAMSUNG
LG
HYUNDAI
WAGNER
AKAI
MULLER
AKAI
HYUNDAI
აეროგრილი
გაზქურა
გამათბობელი
კონდიციონერები
მაცივარი
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
სილამაზე და ჯანმრთელობა

კონდიციონერები
ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
მაცივარი

მობილურები